Przetargi prosto do skrzynki e-mail!

Łatwo | Wygodnie | Efektywnie

Strona Główna Społeczność

 
 
  9 Dostępnych ogłoszeń! Dowiedz się więcej...
-

Usługa powiadomienia o przetargach

Usługa powiadomienia o przetargach przeznaczona jest dla dostawców, którzy chcą wyprzedzić konkurencję. Nasza usługa oparta na wiadomości e-mail, poinformuje Cię o nowych ogłoszeniach, które przesyłane są wraz z krótkim opisem kryteriów udziału w postępowaniu.

Nasze narzędzie e-sourcingu zostało wybrane przez sektor uczelni wyższych, a naszymi klientami jest ponad 60 wiodących uniwersytetów brytyjskich. Firma In-Tend jest zarządzana oraz należy do jednego z nich- University of Sheffield

Nasze oprogramowanie, poza uczelniami wyższymi, zostało również wdrożone w wielu brytyjskich urzędach wojewódzkich i powiatowych.

Obecnie system In-Tend został zaadaptowany przez ponad 4,500 instytucji z sektora publicznego, które używają naszego oprogramowania do umieszczania swoich specyficznych wymagań rynkowych. Dzięki możliwości dostępu do szerokiego oraz zróżnicowanego zakresu ogłoszeń - jest mało prawdopodobne, że nie opublikowano dzisiaj przetargu, który nie pasowałby do profilu Twojej działalności.

Szacowane jest, iż ponad 12 bilionów € wydatków sektora publicznego zarządzane jest za pośrednictwem naszego oprogramowania.

Portal Dostawcy In-Tend jest jedynym miejscem, gdzie za pomocą zintegrowanych narzędzi do zarządzania, istnieje możliwość wyświetlenia wszystkich ogłoszeń opublikowanych w ramach scentralizowanego systemu możliwości biznesowych przez wszystkie organizacje wykorzystujące nasze rozwiązanie e-sourcingu.
Zarejestruj się
Teraz
Share
Print this pageDrukuj| Nota Prawna| © 2019 In-Tend Ltd.Wszelkie Prawa Zastrzeżone.
in-tend