Przetargi prosto do skrzynki e-mail!

Łatwo | Wygodnie | Efektywnie

Strona Główna Społeczność

 
 
  7 Dostępnych ogłoszeń! Dowiedź się więcej...
-

Dane Firmy
Nazwa Firmy : 
Adres : 
Kod Pocztowy : 
Kraj : 
Tel : 
Faks : 
Informacje o Koncie:
Rodzaj Konta : 

Wprowadź dane do logowania
Nazwa : 
e-mail (1) : 
Powtórz e-mail : 
Hasło (2) : 
Powtórz hasło : 
(1) Prosimy się upewnić że: wprowadzony adres e-mail jest poprawny, skrzynka e-mail jest aktywna.
(2) Twoje hasło musi zawierać od 6 do 20 znaków. Dla celów bezpieczeństwa zaleca się, aby co najmniej jeden z wprowadzonych znaków był niealfanumeryczny, na przykład: symbol małpy (@), myślnik (-) lub podkreślnik (_).
Chcę zamówić subskrypcję usługi powiadomienia o przetargach oraz rozumiem, iż moje konto zostanie obciążone kwotą 2400,00 zł netto. Przypomnienie dotyczące odnowienia usługi subskrypcji będzie wysyłane drogą mailową na 30 i 7 dni przed datą upływu ważności konta, a następnie 1 dzień przed powyższą, zalecając odnowienie usługi przy pomocy opcji Google Checkaout, znajdującej się w Państwa profilu. Jeżeli płatność za odnowienie subskrypcji nie zostanie otrzymana, konto użytkownika zostanie automatycznie anulowane. Po dokonaniu płatności, zwrot wpłaconej kwoty będzie niemożliwy.
In-tend Ltd zezwala subskrybentom usługi na elektroniczne kopiowanie oraz drukowanie e-maili otrzymanych poprzez Usługę Powiadomienia o Przetargach wyłącznie do użytku wewnętrznego. Wszelkie inne użycie otrzymanych e-maili w tym powielanie ich w innych niż powyżej wspomnianych celach, modyfikacja, dystrybucja lub publikacja na innych stronach bez pisemnej zgody In-Tend Ltd jest surowo zabroniona.
In-Tend ltd oraz dostawcy zewnętrzni, zdefiniowani poniżej,w żadnym wypadku nie ponoszą odpowiedzialności za jakiekolwiek straty, szkody,wierzytelności,roszczenia oraz zniszczenia powstałe w którykolwiek z wymienionych sposobów:(a) w wyniku wszelkich błędów oraz zaniedbań dotyczących On-line Services lub jakichkolwiek materiałów dostępnych albo w nich niezawartych (b) braku dostępności lub wystąpieniu zakłóceń w On-line Services albo którejś z jego funkcji, czy też jakiegokolwiek materiału (c)w wyniku korzystania z On-line Services przez subskrybenta usługi (niezależnie od tego, czy subskrybent otrzymał pomoc od In-Tend ltd w korzystaniu z On-line Services) (d) zawartości materiałów (e) w wyniku wszelkich opóźnień oraz niepowodzeń w realizacji, które wystąpiły poza uzasadnioną kontrolą In-Tend lub dostawców zewnętrznych. In-Tend obejmuje: podmioty stowarzyszone, oddziały firmy oraz każdego pracownika, dyrektora, podwykonawcę lub agenta firmy. Dostawcy zewnętrzni obejmują : dostawców zewnętrznych materiałów, ich filie i odziały, każdego pracownika, dyrektora, podwykonawcę oraz agenta.
W celu dokonania zakupu usługi powiadomienia o przetargach prosimy kliknąć na znajdujący się obok przycisk "Kup teraz",a jeden z naszych pracowników wkrótce skontaktuje się z Państwem w celu dokonania płatności.
Proszę poczekać
Print this pagePrint| Nota Prawna| © 2019 In-Tend Ltd.Wszelkie Prawa Zastrzeżone.
in-tend